Dikson Noir Gel 500 ml  Żel do włosów

Dikson Noir Gel 500 ml Żel do włosów

54,58 zł
Brutto

Został stworzony, aby skutecznie modelować fryzury oraz zapewnić bardzo naturalny wygląd z mocnym chwytem. Produkt nie jest tłusty i łatwo go usunąć poprzez szczotkowanie.

Sposób użycia:

Nakładaj na suche lub wilgotne włosy i nadaj pożądany wygląd, kształtując każdy kosmyk włosów dłonią.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

Dikson Noir Gel - Żel do Siwych Włosów

Dikson Noir Gel to lekki żel do włosów stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy pragną przywrócić naturalny kolor swoim siwym włosom. Ten wyjątkowy produkt nie tylko zakrywa siwe włosy, ale także nadaje im miękkość i blask.

Główne cechy produktu:

Przywracanie koloru: Dikson Noir Gel skutecznie zakrywa siwe włosy, pozostawiając je naturalnie wyglądające. Teraz możesz cieszyć się młodszym wyglądem włosów.

Lekka formuła: Żel ma lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąża włosów ani nie sprawia, że stają się przetłuszczone. Włosy pozostają świeże i pełne życia.

Łatwe zmywanie: Dikson Noir Gel zmywa się po jednym umyciu szamponem, co sprawia, że korzystanie z niego jest wygodne i bezproblemowe.

Utrwalenie: Żel minimalnie utrwala fryzurę, co pozwala na utrzymanie pożądanego stylu, jednocześnie skupiając się na efekcie koloryzacji.

Dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą odmłodzić swój wygląd i cieszyć się naturalnie wyglądającymi włosami, Dikson Noir Gel jest idealnym rozwiązaniem. Przywróć kolor swoim siwym włosom i zyskaj pewność siebie dzięki naszemu lekkiemu żelowi do włosów.

Dikson
12100901

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło