Dikson Illaminaction Kit no Yellow - Laminacja włosów - Duży Zestaw

Dikson Illaminaction Kit no Yellow - Laminacja włosów - Duży Zestaw

788,74 zł
Brutto

Posiada system potrójnego działania:

I. TONER NIWELUJĄCY ŻÓŁTE ODCIENIE

- idealny efekt chłodnego blondu

- opracowany, aby stworzyć idealny zimny blond

II. RESTRUKTURYZACJA I NAPRAWA

- naprawia uszkodzenia 

- tworzy wiązania proteinowe i tonizuje włosy

- odbudowuje włosy

- nie obciąża włosów

III. ROZŚWIETLANIE I LAMINOWANIE

- domyka łuski, jednocześnie ujarzmiając i zmiękczając włosy

- tworzy warstwę ochronną przed puszeniem się i wilgocią

- nadaje BŁYSZCZĄCY „efekt tafli”

Technologia:

Technologia THERMO ACTIVE oparta na BIOPEPTYDZIE wzmocniona specjalnymi FIOLETOWYMI PIGMENTAMI, które neutralizują ciepłe żółto-pomarańczowe odcienie, zapewniając długotrwały SUPER ZIMNY BLOND.

Wzbogacone o:

-OLEJ KOKOSOWY

Intensywnie odżywia włosy i dostarcza składników aktywnych oraz FIOLETOWYCH PIGMENTÓW. 

-KWAS HIALURONOWY 

Utrzymuje nawilżenie włosów. Działa synergicznie z Biopeptydami, pozostawiając włosy bardziej miękkie i mocniejsze, bez ich obciążania

-WITAMINA E

Chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Pomaga przedłużyć efekt wypełnienia i laminowania

Czym jest laminacja?
Laminowanie włosów to proces, który nadaje włosom nie tylko strukturę i puszystość, ale także niezwykły połysk dla uzyskania „efektu lustra”. 
 
Jak to działa?
Przestrzeń pod łuskami włosa wypełniona jest substancjami bioproteinowymi niesionymi przez naturalny olej, który dzięki „szokowi” pH wywołanemu przejściem z fazy alkalicznej do
ekstremalnie kwaśnej błyskawicznie wzmacnia łodygę włosa od nasady aż po końce, uszczelniając skórki. Następnie stosowane jest ciepło, aby aktywować zewnętrzną warstwę ochronną, która
wygładza i uszczelnia łuski włosów, zapewniając im „lustrzane” DZIAŁANIE ROZŚWIETLAJĄCE, które przywraca włosom blask, nadając im zdrowy, pełen życia i odbijający światło połysk niemożliwy do uzyskania kiedykolwiek wcześniej.
 
Czym jest technologia Termoaktywnego biopeptydu?
Technologia Thermo-Active oparta na biopeptydach (substancje składające się z dwóch lub więcej aminokwasów, które w połączeniu tworzą proteiny) oraz fluidyzujących olejach,
aktywowana jest pod wpływem ciepła i tworzy na łuskach „lamelarną” powłokę, która sprawia, że włos staje się elastyczny zwarty i lśniący dając efekt wygładzenia odbijającego światło.
 
Czy laminowanie jest tym samym, co zabieg restrukturyzacji.?
Zabieg restrukturyzujący nadaje włosom teksturę i dostarcza substancji białkowych, które je wypełniają, przywracając włosom zniszczonym i łamliwym odpowiedni budulec. Jego głównym celem jest nadanie włosom tonacji poprzez dodanie białka, które wzmacnia ich strukturę. Laminowanie ukierunkowane jest na wszystkie warstwy włosów, szczególnie zewnętrznej części trzonu włosa:
- pod łuskami włosów, dostarczając im protein, które nadają włosom ton i puszystość; - na łuskach włosów, uszczelniając nagromadzone białko i tworząc płytkowatą powłokę, która po aplikacji ciepła działa jak lustro: prawdziwe nabłyszczająco-spulchniające działanie.
 
Dlatego system laminowania ma większy potencjał niż kuracja restrukturyzująca: w rzeczywistości jest to idealny zabieg do włosów zniszczonych i matowych, nadający im to, czego potrzebują, aby były pełniejsze i bardziej lśniące, lecz także dla osób, które chcą, aby ich włosy wyglądały wyjątkowo gładko i błyszcząco, dla uzyskania efektu WOW.
W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.
Dikson
810323

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło